הצטרפות לקהילה מקנה לך כבר ביום הראשון לקוחות חדשים, ובהתאם תגדיל את כמות הצעות העבודה והרווחים שלך. (לא מהמצגת) או שירותי איטופיה מוענקים בהתאמה לצרכי העסק וכוללים בין היתר ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי אישי ועוד

מאגר לקוחות

הגדל את כמות הלקוחות שלך

סגירת עסקה

השתמש בשירותים שלנו ככלי להגדלת המכירות

סליקה

חייב לקוחות בעזרת כרטיסי אשראי

שותפים עסקיים

להיות חלק מקבוצה – אי-טופיה יוצרת קבוצה של 33 בעלי מקצוע, מ-11 תחומיי מקצוע שונים (לדוגמא: חשמלאי, אינסטלטור, טכנאי מזגנים וכו')

משויכים לקבוצה של 33 בעלי מקצוע מובילים. מעניקים ללקוחות שלכם מתנה בלעדית, בעלת ערך, שאינה למכירה ולא ניתנת להשגה ללא המלצתכם. שטף עבודות בצורה סדירה הינו נגזרת של מאגר לקוחות רחב

הקבוצה בהכרח מייצרת מאגר רחב של לקוחות המהווה את הבסיס ליציבות ואף גדילה עסקית ארוכת טווח. כתוצאה מכך תגדיל את הרווחים שלך. רווחים הינם התוצר הסופי של כל התהליך. מאגר הלקוחות מאפשר לך להתעלם מכל שאר אפיקי הפרסום, בידיעה שהמכונה עובדת וזרם העבודות תמיד ימשיך

העדר הצורך בפרסום (שלפעמים עובד ולפעמים פחות), מגדיל משמעותית את רווחי העסק, בנוסף להכנסות הקבועות

קבוצה +
איטופיה +
לקוחות חדשים =
הגדלת כמות הלקוחות, העבודה והרווחים שלך

השתמש ב"איטופיה" כדי למנף את העסק שלך

מתנה ללקוחות & הגדלת מכירות

בהקשר של מחויבות חברתית- "אנשים נוטים להיענות יותר לאלה שהם מרגישים שהם חייבים להם"

סדרת מחקרים שנערכו במסעדות

נתן לסועדים במתנה- סוכריית מנטה פשוטה

One Mint

המלצר נתן לכל אחד מהסועדים סוכריית מנטה אחת במתנה, דבר זה הביא לכך שבסוף הארוחה, הטיפים שלו גדלו ב3%.

שתי סוכריות מנטה

מעניין לראות מה יקרה אם נכפיל את המתנה לשתי סוכריות מנטה- כאשר המלצר העניק ללקוחותיו שתי סוכריות מנטה, הטיפים הוכפלו ב4! וגדלו ב14%.

צורת הענקת הסוכרייה

הסתובב בחזרה ופתאום נעצר ואמר להם: "בגלל שאתם אנשים נחמדים, קבלו סוכרייה נוספת במתנה". הטיפים גדלו ב- 23%.

המפתח הוא להשתמש בעיקרון ההדדיות

תהיה הראשון להעניק ללקוחותיך מתנה אישית ובלתי צפויה.

שיטת מיתוג חדשה והמהפכנית שקיימת אך ורק באי-טופיה


1

רק באיטופיה זאת הפעם הראשונה שבעלי מקצוע משתפים פעולה יחדיו , מיצרים הכנסה, ומגדילים את כמות העבודות אחד לשני. ובעיקר נהנים מתמיכה קבוצתית תחת מטרית מאגר לקוחות עצום.

2

לקוחות שווים כסף – ידוע שעסק קיים הנהנה מחוג לקוחות קבוע מעלה באופן משמעותי את ערך שווי העסק. בכל שלב תוכל להחליט כי ברצונך למכור את העסק בכדי לממש את הרווח שנוצר במהלך הפעלתו בעזרת מאגר הלקוחות.

3

מכיוון שהקבוצה מצרפת עבורך עשרות לקוחות חדשים מידי יום, ובזכות הצמיחה והגדילה שיעניקו לך שאר חברי הקבוצה לא תצטרך בטווח הארוך להתעסק יותר עם פרסום ושיווק, הרי כל שיתוף שמביא אחד מחברי הקבוצה בהכרח מוסיף לך לקוח למערכת.


ראשונה בישראל בעל מקצוע כמוך יחזיק ברשותו מאגר לקוחות ענק ועצום. אותם לקוחות אלו, בכל בעיה עתידית יפנו ויגיעו אליך באופן בלעדי. מאגר הלקוחות ניתן לשליטה ומעקב באמצעות ממשק מיוחד שיוענק עם ההצטרפות.

התחל עכשיו

צור קשר

מעוניין לקבל מידע נוסף אודות הצעת השותפות המיוחדת שלנו? נא מלא את טופס יצירת הקשר, ואחד מאנשי המכירות שלנו ישמח לענות על כל שאלה.

כתובת

2450 N.E. Miami Gardens Drive, North Miami Beach, FL 33180

אימייל

[email protected]